Služba Mobito ukončila provoz k 1. prosinci 2015.

Mobito jsou peníze v mobilu

Mobito je nová a zabezpečená platební metoda, která vám umožní přijímat peníze od zákazníků na váš mobil. Mobito je určeno malým obchodníkům/živnostníkům, kteří hledají alternativu k platbě hotovostí a chtějí přilákat nové zákazníky. To vše bez fixních měsíčních poplatků. Za Mobitem stojí všichni mobilní operátoři a čtyři významné české banky.

Zaplaceno dostanete
okamžitě přímo do vašeho mobilu

Když vám chce někdo zaplatit, stačí, když mu řeknete své telefonní číslo a částku. Peníze od něj k vám dorazí okamžitě. Nemůže se stát, že by zákazníkovo Mobito nebylo kryté a že vy prodáte, ale nedostanete zaplaceno. To, že peníze přišly, oznámí váš telefon.

Prodáte víc,
protože zákazníka
nic neomezuje

Lidé, kteří platí Mobitem, mají svoje peníze v mobilu. Mohou vám zaplatit,i když nemají hotovost zrovna u sebe nebo jí mají málo. Peníze mají pořád u sebe bez omezení. Ve dne v noci, od pondělí do neděle. Svůj mobilní telefon totiž propojili přímo s bankovním účtem nebo v něm mají přednabitou peněženku.

S Mobitem využíváte
váš existující bankovní účet

Nemusíte si zakládat žádný další účet, peníze z Mobita můžete jednoduše převádět na svůj existující bankovní účet. Peníze se připíší do 2 pracovních dnů. Pro převod tržby můžete použít svůj stávající podnikatelský účet.

Na telefonu nezáleží

Mobito funguje na většině mobilních telefonů, nejen na těch chytrých.Mobito se přizpůsobí každému. Pamatovat si musíte jen svoje telefonní číslo, které zákazníkovi sdělíte. Pokud je se zákazníkem sdílet nechcete, nevadí. Při platbě používejte unikátní Mobito číslo, které vám přidělíme.

Mobito si zaregistrujete
jednoduše za 5 minut

Potřebujete jen 5 minut času, telefon a počítač. Vaši registraci můžete provést přímo z chytrého telefonu anebo na internetu Mobita kliknutím na tlačítko Registrace.

Mobito respektuje
transparentní podnikání

K plnohodnotnému využívání Mobita pro podnikatelské účely je nezbytné projít jednoduchým ověřením, které plyne ze zákona. Ověřený obchodník tak může Mobito používat pro podnikatelské účely bez jakýchkoliv omezení.

Vše přehledně
v mobilu a v Mobito portálu

Vše o vašem Mobitu máte k dispozici v mobilním telefonu nebo na webovém portálu Mobita. Mobito portál je samoobslužný prostor pro Mobito a jeho nastavení.

Vaše peníze jsou zabezpečené

Každá platba i vstup do Mobita v telefonu jsou zabezpečené a potvrzují se PINem. Veškeré informace jsou navíc uloženy mimo váš telefon. Peníze jsou elektronické a nelze je tedy ukrást jako hotovost.

Stáhnout aplikaci

Mobito podporují

Potřebujete poradit? Hledejte v sekci Časté dotazy

Máte dotaz? Napište nám. kontaktní formulář